www.lihnid.com
План Б

МВР: „Екс градоначалникот Александар П. се товари за шест кривични дела“

Според МВР, 16-члената група формирала злосторничко здружување во периодот од 2007 до 2013 година.

„Рибари“, среќен роденден!

Една од најпознатите навивачки групи, охридските „Рибари“ денеска слават 25 години од нивното формир...

12 од приведените од акцијата „Јагула“ пуштени по сослушувањето, задржани екс градоначалникот и тројца екс раководители

12 од приведените од акцијата „Јагула“ пуштени по сослушувањето, задржани екс градоначалникот и трој...

Општина: Што сака да каже господинот Тунтев?

  Демант од Општина Охрид по пресс конференцијата на ОО СДСМ. Демантот го пренесуваме во целост.

 • МВР: „Екс градоначалникот Александар П. се товари за шест кривични дела“

  Недела, 23 Ноември 2014 11:20
 • „Рибари“, среќен роденден!

  Сабота, 22 Ноември 2014 11:47
 • 12 од приведените од акцијата „Јагула“ пуштени по сослушувањето, задржани екс градоначалникот и трој...

  Сабота, 22 Ноември 2014 10:37
 • Општина: Што сака да каже господинот Тунтев?

  Петок, 21 Ноември 2014 19:04
 • Тунтев: Дали на власта и треба нов политички прогон со монтиран судски процес за одвлекување на вним...

  Петок, 21 Ноември 2014 14:50
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
 • Видео

 • Виспој
 • Ваша Реклама
 • Лихнид
 • Plan B
 • Алтернативен Туризам
 • Градски пазар

Calendar

« November 2014 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Home

Последни вести

Наши препораки

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image